Doradztwo podatkowe Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice - ISP Modzelewski

 

OSOBY DO KONTAKTU:

 


Mariusz Unisk
Dyrektor Generalny ds. Doradztwa Podatkowego

tel. (22) 517 30 94

fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Adrian Kozakiewicz
Konsultant Podatkowy

tel. (22) 517 30 99 wew. 256

fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i wspólnicy, firma o polskim kapitale, obchodzi w 2016 r. jubileusz 20-lecia działalności. Od 20 lat ISP zajmuje czołowe miejsca w Polsce wśród największych firm doradztwa podatkowego w Rankingach Firm Doradztwa Podatkowego, organizowanych przez „Gazetę Prawną” oraz „Rzeczpospolitą”, klasyfikując się w ścisłej czołówce liderów doradztwa podatkowego.


Zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy klientów, od największych podmiotów giełdowych i spółek Skarbu Państwa poprzez podmioty sektora MSP, podmioty jednostek sektora finansów publicznych, na jednoosobowych działalnościach gospodarczych kończąc. Swoją ofertę dostosowujemy do oczekiwań Kontrahentów oraz wymogów rynkowych - w zakresie kosztu usługi jak i przedmiotu współpracy.


 

CEL

Doradztwo oferowane przez naszą kancelarię podatkową ma na celu umożliwić prawidłowość rozliczeń wszystkich zobowiązań podatkowych w zakresie dokumentacji, ewidencji i rozliczania wszystkich tytułów podatkowych oraz stały dostęp do aktualnej informacji prawno-podatkowej i najwyższej jakości usług doradczych z zakresu prawa podatkowego. Dewizą działalności ISP jest minimalizacja obciążeń podatkowych Kontrahentów z zachowaniem najwyższych standardów działalności doradczej w zakresie etyki, tajemnicy zawodowej, legalizmu.

 


GWARANCJA

Doradztwo podatkowe to również gwarancja zapewnienia bezpieczeństwa finansowego oraz ochrona przed ewentualnymi zagrożeniami związanymi z kontrolą zobowiązań podatkowych i konsekwencjami finansowymi w przypadku ewentualnych sporów podatkowych.

 


BEZPIECZEŃSTWO

Doradztwo podatkowe służy również samodzielnemu wykryciu potencjalnych błędów powstałych w toku rozliczania podatków, stając się podstawową kwestią w zabezpieczeniu finansów kontrahenta, zwłaszcza w momencie zwiększonej kontroli podatkowej przez organy skarbowe.

 

INTERES PUBLICZNY

W swojej dwudziestoletniej działalności, wykorzystując wieloletnie doświadczenie, Instytut wielokrotnie uczestniczył w pracach legislacyjnych, eksperckich, doradczych dla instytucji państwowych, władzy ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej. Projekty aktów normatywnych opracowywane na zlecenie organów państwa, partii politycznych, organizacji przedsiębiorców, ekspertyzy sądowe, raporty Instytutu spotykały się z najwyższą oceną i służyły interesowi publicznemu z zachowaniem ochrony słusznych praw podatników.

 

 

Szczegółowy opis usług doradczych

 

 

do góry
Agencja interaktywna Migomedia