Doradztwo podatkowe

 

Tradycja i renoma – Ponad 20 lat w czołówce doradztwa podatkowego

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i wspólnicy, firma o polskim kapitale, od 22 lat ISP zajmuje czołowe miejsca w Polsce wśród największych i najskuteczniejszych firm doradztwa podatkowego w Rankingach Firm Doradztwa Podatkowego, w tym organizowanych przez „Gazetę Prawną” oraz „Rzeczpospolitą”, klasyfikując się w ścisłej czołówce liderów doradztwa podatkowego. Doświadczeni eksperci Instytutu Studiów Podatkowych znajdują uznanie kapituł tych konkursów, jak też uzyskują wysoką ocenę indywidulaną wystawianą przez naszych kontrahentów oraz słuchaczy naszych szkoleń.  


Nasi kontrahenci

Zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy klientów. Doradzamy podmiotom giełdowym i spółkom Skarbu Państwa. Obsługujemy także podmioty z sektora MSP, samorządy, podmioty sektora finansów publicznych, instytucje kultury, na jednoosobowych działalnościach gospodarczych kończąc. Swoją ofertę dostosowujemy do oczekiwań kontrahentów oraz wymogów rynkowych - w zakresie kosztu usługi jak i przedmiotu współpracy. Uzupełniamy doradztwo podatkowe wiedzą i pomocą zakresu innych dziedzin i gałęzi prawa, celem komplementarności świadczonych usług. Konkurencyjność oferty Instytutu Studiów Podatkowych oraz jej indywidualny charakter spotyka się z uznaniem i pozytywnymi recenzjami Kontrahentów. Współpraca Instytutu na polu doradztwa z wieloma podmiotami ma już kilkunastoletnia tradycję, co samo w sobie stanowi najwyższą rekomendację poziomu i jakości świadczonych usług i motywację do ciągłego rozwoju jakości i zakresu świadczonych usług.

 

Osoby do kontaktu:


Mariusz Unisk
Dyrektor Generalny ds. Doradztwa Podatkowego

tel. (22) 517 30 94

fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Adrian Kozakiewicz
Konsultant Podatkowy

tel. (22) 517 30 99 wew. 256

fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Konsultacje ustne i pisemne

W ramach prowadzonej działalności udzielamy konsultacji ustnych oraz pisemnych z myślą o klientach indywidualnych i przedsiębiorcach, którzy poszukują wiedzy obejmującej problematykę prawno-podatkową w prostych sprawach niewymagających opinii prawnej. Doradcy udzielają informacji zarówno telefoniczne (dla klientów objętych usługą stałego nadzoru/hot-line), jak też podczas spotkania w siedzibie Spółki lub jednego z jej Oddziałów (konsultacje ustne w siedzibie).


Doradztwo podatkowe - opinie prawne i prawno-podatkowe

Oferujemy sporządzanie opinii obejmujących kwestie prawne lub prawno-podatkowe, na potrzeby własne podatników, do wykorzystania w relacjach z kontrahentami, organami celno-skarbowymi, opinie prywatne wykorzystywane w postępowaniach sądowych itp. Renoma Instytutu, doświadczenie doradców i konsultantów, jakość opracowań skutkuje wysoką oceną i skutecznością opracowanych opinii.  
Wydajemy ekspertyzy ekonomiczno-finansowe, przygotowujemy skargi i zażalenia, a także wnioski o wydanie interpretacji indywidulanych, APA, opinii zabezpieczających.
Opracowujemy ekspertyzy na zlecenia sądów powszechnych, prokuratur i innych organów władzy publicznej.


Stałe nadzory doradcze/hot-line

Działamy w charakterze stałego doradcy podatkowego, zajmując się bieżącą obsługą prawno-podatkową podmiotów o różnym statusie prawnym i przedmiocie działalności (branży). Zapewniamy stały Zespół doświadczonych doradców. Doradztwo obejmować może konsultacje ustne i pisemne, analizę zawieranych umów pod kątem zobowiązań publicznoprawnych, weryfikację poszczególnych rozliczeń publicznoprawnych, wnioski o interpretację, obsługę kontaktów z organami podatkowymi oraz kontroli czy czynności sprawdzających.  Doradzamy na podstawie stałych usług podmiotom giełdowym i spółkom Skarbu Państwa, podmiotom z sektora MSP, samorządom, instytucjom kultury, na jednoosobowych działalnościach gospodarczych kończąc. Swoją ofertę dostosowujemy do oczekiwań kontrahentów Współpraca Instytutu na polu doradztwa w zakresie stałego nadzoru z wieloma podmiotami ma już kilkunastoletnia tradycję, co samo w sobie stanowi najwyższą rekomendację poziomu i jakości świadczonych usług.


Wnioski o interpretacje oraz opinie zabezpieczające

W ramach doradztwa podatkowego świadczymy usługi związane ze sporządzaniem wniosków o interpretacje. W tym celu przygotowujemy rekomendacje doradcze, obsługujemy postępowania w oparciu o wnioski i odwołania oraz udzielane przez klientów pełnomocnictwa. Ponadto pomagamy w uzyskaniu opinii zabezpieczającej oraz APA.


Audyty podatkowe

Przeprowadzamy audyty podatkowe, mające na celu sprawdzenie, czy rozliczenia finansowe przeprowadzane są prawidłowo i legalnie. Doradzamy klientom w kwestiach podatkowych, analizujemy dokumentację firmową i sporządzamy szczegółowy raport z przeprowadzonych prac. Prowadzimy również współpracą poaudytową.

 

 

do góry
Agencja interaktywna Migomedia