Doradztwo podatkowe

 

Instytut Studiów Podatkowych, firma o polskim kapitale, od lat zajmuje czołowe miejsca w Polsce wśród największych firm doradztwa podatkowego; w Rankingach Firm Doradztwa Podatkowego, organizowanych przez „Gazetę Prawną” oraz „Rzeczpospolitą”, klasyfikująca się w ścisłej czołówce liderów doradztwa podatkowego.

W X Rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna została uhonorowana prestiżowym tytułem: "Największej firmy doradztwa podatkowego w 2015 r."

 
 

Konsultacje ustne i pisemne - szybka pomoc i profesjonalna informacja

Kadrę Instytutu cechuje profesjonalizm, odpowiedzialność i chęć rozwiązywania problemów naszych Klientów. Naszą silną stroną jest kompleksowość świadczonych usług oraz szybkość i efektywność działania. Dlatego do Państwa dyspozycji pozostaje w gotowości zespół doradców oraz konsultantów podatkowych, służący swoją pomocą w kwestiach związanych z wszelkimi aspektami problematyki prawno-podatkowej.

Zapewniamy bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych, dzięki możliwości zasięgnięcia w każdej chwili konsultacji ustnej lub pisemnej ekspertów specjalizujących się w poszczególnych rodzajach podatków. W ramach konsultacji nasi specjaliści pomagają Państwu na bieżąco na osobnym spotkaniu, wybrać optymalne i bezpieczne rozwiązania podatkowe.

 

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

Mariusz Unisk
Dyrektor Generalny ds. Doradztwa Podatkowego

tel. (22) 517 30 94

fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Adrian Kozakiewicz
Konsultant Podatkowy

tel. (22) 517 30 99 wew. 256
fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

NASZE ODDZIAŁY:

Oddział Wielkopolski ISP w Poznaniu

Oddział Śląski ISP w Katowicach

Oddział Małopolski ISP w Krakowie

do góry
Agencja interaktywna Migomedia