Specjalistyczne instrukcje podatkowe

 

Co to jest specjalistyczna Instrukcja Podatkowa?

Instrukcja, opracowana przez specjalistów podatkowych Instytutu pod kierunkiem prof. dr. hab. Witolda Modzelewskiego, jest dokumentem, który w praktyczny i szczegółowy sposób wyjaśnia wszystkie problemy związane z prawidłowym rozliczaniem oraz zarządzaniem podatkami w przedsiębiorstwie. Przedmiotem Instrukcji jest również prezentacja ściśle określonych procedur, które m.in. optymalizują obciążenia podatkowe. Istotą tej optymalizacji jest jednoczesne osiągnięcie maksimum bezpieczeństwa podatkowego oraz minimum ciężaru finansowego z tego tytułu.
 

Aktualizacja Instrukcji - czyli jak łatwo uprościć sobie życie

Umowa licencyjna na korzystanie z Instrukcji zobowiązuje Instytut do każdorazowej aktualizacji Instrukcji w ciągu 10 dni od dnia wejścia w życie każdej kolejnej zmiany w przepisach prawa, mającej bezpośredni wpływ treść Instrukcji. Jest to bardzo praktyczna i wygodna forma, z której korzysta większość firm, odciążając się tym samym od konieczności śledzenia bieżących zmian przepisów oraz ich interpretacji. Tym samym Instytut bierze na siebie obowiązek śledzenia bieżących zmian w przepisach prawa i odpowiedzialność dostarczania Państwu aktualnego dokumentu, odpowiadając, również finansowo, za jego treść merytoryczną.
 

Jak nabyć Instrukcję?

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem Instrukcji prosimy o wypełnienie załączonego formularza zamówienia na korzystanie z Instrukcji i jej aktualizacji oraz przesłania go na numer faksu 022 870 41 78 lub na adres Instytutu. Na tej podstawie zostanie Państwu wysłana Instrukcja wraz z fakturą oraz Umową licencyjną. W przypadku akceptacji warunków umowy, uprzejmie prosimy o odesłanie jednego podpisanego egzemplarza umowy licencyjnej na Instrukcję na adres Instytutu.
Do pobrania:

 

 W sprawie szczegółowych informacji o wszystkich Instrukcjach prosimy o kontakt:

 

Andrzej Sarna
Dyrektor ds. Marketingu

tel. ( 22) 517 30 86
fax (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Beata Sulecka
Specjalista ds. Marketingu i Rozliczeń

tel. ( 22) 517 30 68
fax (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

do góry
Agencja interaktywna Migomedia