Stałe nadzory doradcze

Zaufany partner o wieloletnim doświadczeniu i renomie

Stałe nadzory doradcze w ramach Umowy o stałej współpracy, cieszące się najwyższym uznaniem wśród firm współpracujących z Instytutem, są wygodną i praktyczną formą kooperacji. W ciągu 22 lat działalności zaufało nam w tym zakresie kilkaset podmiotów. W chwili obecnej Instytut obsługuje w charakterze stałego doradcy ponad 90 firm – od największych podmiotów giełdowych i spółek Skarbu Państwa poprzez podmioty sektora MSP, podmioty jednostek sektora finansów publicznych, na jednoosobowych działalnościach gospodarczych oraz osobach prywatnych kończąc. Zaufały nam czołowe firmy z branży energetycznej, komunikacyjnej, farmaceutycznej, medycznej, samochodowej, komunikacyjnej, FMCG,  finansowej,  rent-a-car, i wielu innych  - w tym szereg firm z udziałem Skarb Państwa oraz z sektora MSP. Osobną ofertę kierujemy do jednostek sektora finansów publicznych i podmiotów publicznych (w tym instytucji kultury, samorządu terytorialnego, agencji państwowych, uczelni publicznych). Działamy kompleksowo, płynnie łączymy doradztwo podatkowe z doradztwem prawnym.

 

 

Bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych

Umowa o stałej współpracy zapewnia Państwu kompleksową obsługę prawno-podatkową oraz prawno-finansową, umożliwia bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych w zakresie wszystkich obowiązujących w Polsce podatków. Zapewniamy stały Zespół doświadczonych doradców. Doradztwo obejmować może konsultacje ustne i pisemne, analizę zawieranych umów pod kątem zobowiązań publicznoprawnych, weryfikację poszczególnych rozliczeń publicznoprawnych, wnioski o interpretację, obsługę kontaktów z organami podatkowymi oraz kontroli czy czynności sprawdzających.  Stały nadzór w zakresie doradztwa podatkowego daje możliwości zasięgnięcia w każdej chwili opinii ekspertów specjalizujących się w poszczególnych rodzajach podatków, w tym podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz rozliczeń ZUS, należności celnych oraz podatku od nieruchomości,  zagadnień podwójnego opodatkowania a także aspektów prawnych i gospodarczych działalności itp.
 
 

Realizacja usług w ramach Umowy o stałej współpracy

W przypadku podpisania Umowy o stałej współpracy do obsługi jest wyznaczany stały zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zajmujących się poszczególnymi tytułami podatkowymi i zagadnieniami danej branży.

W ramach Umowy o stałej współpracy Kontrahent ma możliwość na bieżąco uzyskania telefonicznych lub bezpośrednich konsultacji w sprawach podatkowych, a w przypadku bardziej złożonych zagadnień, także otrzymania pisemnej odpowiedzi-konsultacji na zadane pytanie.

Do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci - specjaliści w zakresie podatków oraz innych obciążeń publicznoprawnych, którzy odpowiadają na Państwa pytania zadawane telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną. Na życzenie Kontrahenta, każda odpowiedź jest przesyłana również w formie pisemnej, zatwierdzonej przez członka Zarządu, będącego również doradcą podatkowym. W przypadku umów i projektów umów cywilnoprawnych przesyłanych do zaopiniowania konsultacje udzielane są w postaci pisemnych uwag do przesłanych materiałów.

W przypadku konsultacji telefonicznych odpowiedzi udzielane są bezzwłocznie lub najpóźniej w tym samym dniu. Konsultacje pisemne sporządzane są w ciągu maksimum 3 dni roboczych.

 

 


Korzyści z Umowy o stałej współpracy:

  1. szybka i kompleksowa obsługa prawno-podatkowa
  2. bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych
  3. możliwości zasięgnięcia w każdej chwili opinii ekspertów specjalizujących się w poszczególnych tytułach podatków
  4. stały zespół doświadczonych doradców - specjalistów zajmujących się poszczególnymi tytułami podatkowymi do obsługi i dyspozycji Kontrahenta
  5. bieżące informacje (newslettery) o wchodzących w życie oraz planowanych zmianach w zakresie prawa podatkowego i finansowego (w tym także omówienie ważniejszych wyroków NSA i SN w sprawach podatkowych oraz urzędowych interpretacji przepisów prawa podatkowego), nasze komentarze i poglądy.

 

 
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

Mariusz Unisk
Dyrektor Generalny ds. Doradztwa Podatkowego

tel. (22) 517 30 94
fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adrian Kozakiewicz
Konsultant Podatkowy

tel. (22) 517 30 99 wew. 256
fax. (22) 870 41 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NASZE ODDZIAŁY:

Oddział Wielkopolski ISP w Poznaniu

Oddział Śląski ISP w Katowicach


Oddział Małopolski ISP w Krakowie

do góry
Agencja interaktywna Migomedia