Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Kontakt

Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS 41374
NIP: 113-02-34-978
Kapitał zakładowy: 800 000 PLN

Numer konta:
PEKAO SA X oddz. W-wa 65 1240 1095 1111 0000 0336 0556


Adres:
ul. Kaleńska 8
04-367 Warszawa

Tel. +48 (22) 517 30 60
fax. +48 (22) 870 41 78

mapa - Siedziba Główna

Dodatkowe informacje


Prezes Zarządu

Prof. dr hab. Witold Modzelewski
Doradca podatkowy nr 00001
Radca prawny


tel. (22) 517 30 60
fax (22) 870 41 78
e-mail: biuro@isp-modzelewski.pl




Sekretariat Zarządu

Monika Chudek
Katarzyna Wawrzonkiewicz

tel. (22) 517 30 60
fax (22) 870 41 78
e-mail: biuro@isp-modzelewski.pl




Dział Doradztwa Podatkowego

Mariusz Unisk
Dyrektor Generalny ds. Doradztwa Podatkowego


tel. (22) 517 30 94
fax (22) 870 41 78
e-mail: mariusz.unisk@isp-modzelewski.pl

 

 

 

Dział Postępowań


Jacek Aninowski
Dyrektor Generalny ds. Obsługi Postępowań


tel. (22) 517 30 91
fax (22) 870 41 78
e-mail: jacek.aninowski@isp-modzelewski.pl

 

 

 

Dział Prawny

Jacek Pyssa
Dyrektor Działu Prawnego


tel. (22) 517 30 67
fax. (22) 870 41 78
e-mail: jacek.pyssa@isp-modzelewski.pl

 

 

 

Dział Szkoleń

Jarosław Skonecki
Dyrektor Działu Szkoleń


tel. (22) 517 30 90
tel. (22) 870 34 03
fax (22) 517 30 97
e-mail: szkolenia@isp-modzelewski.pl

 

 

Z aktualną ofertą szkoleń można zapoznać się TUTAJ

 

 

Polisa Allianz - Podanik

Katarzyna Wawrzonkiewicz
Specjalista w Biurze Obsługi Allianz Podatnik

tel. (22) 517 30 60  
e-mail: katarzyna.wawrzonkiewicz@isp-modzelewski.pl 

 

 

 

 

Polisa Allianz - Doradca

Przemysław Milczek
Prawnik
Kierownik Biura Obsługi Ubezpieczenia Allianz Doradca


e-mail: przemyslaw.milczek@isp-modzelewski.pl

 

 

 

Dział Audytu Podatkowego

Agata Strocka
Starszy specjalista w Dziele Audytu Podatkowego
Konsultant podatkowy


tel. (22) 517 30 69
fax. (22) 870 41 78
e-mail: agata.strocka@isp-modzelewski.pl

 

 

Dział Sprzedaży Wydawnictw

ul. Kaleńska 8
04-367 Warszawa


Robert Fajkowski
Kierownik Działu Sprzedaży Wydawnictw

tel. (22) 517 30 60
fax (22) 517 30 97
wew.141,146
e-mail: wydawnictwa@isp-modzelewski.pl

Z aktualną ofertą wydawnictw można zapoznać się TUTAJ

 

 

Dział Marketingu

Andrzej Sarna
Dyrektor ds. Marketingu

tel. (22) 517 30 86
fax. (22) 870 41 78
e-mail:andrzej.sarna@isp-modzelewski.pl

 

 

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.
do góry
Agencja interaktywna Migomedia