Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Kontakt

Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS 41374
NIP: 113-02-34-978
Kapitał zakładowy: 800 000 PLN

Numer konta:
PEKAO SA X oddz. W-wa 65 1240 1095 1111 0000 0336 0556


Adres:
ul. Kaleńska 8
04-367 Warszawa

Tel. +48 (22) 517 30 60
fax. +48 (22) 870 41 78

mapa - Siedziba Główna

Dodatkowe informacje


Prezes Zarządu

Prof. dr hab. Witold Modzelewski
Doradca podatkowy nr 00001
Radca prawny


tel. (22) 517 30 60 wew. 106, 501 010 108
fax (22) 870 41 78
e-mail: biuro@isp-modzelewski.pl




Sekretariat Zarządu

Monika Chudek
Aleksandra Zawisza

tel. (22) 517 30 60
fax (22) 870 41 78
e-mail: biuro@isp-modzelewski.pl




Dział Doradztwa Podatkowego

Mariusz Unisk
Dyrektor Generalny ds. Doradztwa Podatkowego


tel. (22) 517 30 94, 501 603 910
fax (22) 870 41 78
e-mail: mariusz.unisk@isp-modzelewski.pl

 

 

 

Dział Postępowań


Jacek Aninowski
Dyrektor Generalny ds. Obsługi Postępowań


tel. (22) 517 30 91
fax (22) 870 41 78
e-mail: jacek.aninowski@isp-modzelewski.pl

 

 

 

Dział Prawny

Jacek Pyssa
Dyrektor Działu Prawnego


tel. (22) 517 30 67, 501 455 500
fax. (22) 870 41 78
e-mail: jacek.pyssa@isp-modzelewski.pl

 

 

 

Dział Szkoleń

Jarosław Skonecki
Dyrektor Działu Szkoleń


tel. (22) 517 30 90
tel. (22) 870 34 03
tel. 601 365 765
fax (22) 517 30 97
e-mail: szkolenia@isp-modzelewski.pl

 

 

Z aktualną ofertą szkoleń można zapoznać się TUTAJ

 

 

Polisa Allianz - Podanik

Katarzyna Wawrzonkiewicz
Specjalista w Biurze Obsługi Polis Podatkowych

tel. (22) 517 30 60 
e-mail: katarzyna.wawrzonkiewicz@isp-modzelewski.pl 

 

 

 

 

 

Dział Audytu Podatkowego

Agata Strocka
Starszy specjalista w Dziele Audytu Podatkowego
Konsultant podatkowy


tel. (22) 517 30 69, 501 134 269
fax. (22) 870 41 78
e-mail: agata.strocka@isp-modzelewski.pl

 

 

Dział Sprzedaży Wydawnictw

ul. Kaleńska 8
04-367 Warszawa


Robert Fajkowski
Kierownik Działu Sprzedaży Wydawnictw

tel. (22) 517 30 60
fax (22) 517 30 97
wew.141,146
e-mail: wydawnictwa@isp-modzelewski.pl

Z aktualną ofertą wydawnictw można zapoznać się TUTAJ

 

 

Dział Marketingu

Andrzej Sarna
Dyrektor ds. Marketingu

tel. (22) 517 30 86
fax. (22) 870 41 78
e-mail:andrzej.sarna@isp-modzelewski.pl

 

 

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.
do góry
Agencja interaktywna Migomedia