Oddział Śląski Instytutu Studiów Podatkowych

Szanowni Państwo,

 

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu Śląski Oddział Instytutu Studiów Podatkowych.
Od wielu lat zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem podatkowym. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie dla Klientów z województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.
 
Każdy  rok działalności Oddziału jest kolejnym krokiem w rozwoju wiedzy i doświadczenia zatrudnianych pracowników oraz doskonalenia naszej jednostki.
 
Jestem przekonana, że zdobyte w okresie wieloletniej działalności doświadczenie, ukierunkowane ściśle na doradztwo podatkowe oraz obsługę sporów podatkowych, właściwie służy interesom naszych Klientów. Do grona naszych Kontrahentów należą największe przedsiębiorstwa działające na polskim rynku, w tym także spora grupa Klientów z szeroko pojętego Śląska.

Szerokie spektrum świadczonych przez nas usług doradztwa prawnego i podatkowego pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnorodnych grup podatników – dużych podmiotów, małych przedsiębiorców, osób fizycznych. Jesteśmy ukierunkowani na kompleksowe rozwiązywanie zagadnień podatkowych, prawnych i ekonomicznych.

Wśród pracowników zatrudnianych przez Oddział znajdują się doradcy podatkowi, prawnicy i ekonomiści specjalizujący się w poszczególnych tytułach podatkowych.

Nasza wiedza i doświadczenie są gwarantem Państwa pewności, spokoju i bezpieczeństwa. Celem działań podejmowanych na rzecz naszych Kontrahentów jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych, przy jednoczesnej gwarancji zgodności podejmowanych działań z obowiązującymi przepisami prawa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta i przedstawionego nam problemu prawnopodatkowego. Oferujemy przy tym kompleksową ocenę problemu oraz niestandardowe rozwiązania.

    

dyrektor Oddziału

do góry
Agencja interaktywna Migomedia