KONTAKT DO DZIAŁU SZKOLEŃ

Warszawa 22 517 30 90 Kraków 12 423 23 00 Poznań 61 848 33 48 Katowice 32 259 71 50

Dział szkoleń

Instytut Studiów Podatkowych od 23 lat w ramach świadczenia usług edukacyjnych organizuje otwarte szkolenia jednodniowe, których wiodącą tematyką są podatki. Szkolenia poświęcone są zarówno podstawowej dla polskiego systemu podatkowego Ordynacji podatkowej jak też podatkom bezpośrednim (podatki dochodowe), podatkom pośrednim (VAT, akcyza, PCC) oraz podatkom majątkowym. Równocześnie szkolenia te dotyczą podstawowych podatków obowiązujących w specyficznej działalności sektora ubezpieczeniowego, bankowego, budżetowego, budowlanego, w działalności gospodarczej (produkcyjnej, handlowej i usługowej) oraz Zakładów Pracy Chronionej. W ramach tych szkoleń uczestnicy zdobywają i uzupełniają już nabytą wiedzę, a także mogą zapoznać się z wszelkimi zmianami i nowościami zachodzącymi w polskim prawie podatkowym.


Na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Instytut gościło ponad 250 tysięcy Uczestników.

Instytut poprzez działalność edukacyjną nie tylko zajmuje się upowszechnianiem wiedzy podatkowej, ale także krzewi potrzebę ochrony interesu publicznego oraz ideę legalnego i optymalnego płacenia podatków. Służąc podatnikom, chroni również interes publiczny.
 

Oferujemy:

  • Szkolenia jednodniowe obejmujące zakresem wszelkie elementy polskiego prawa podatkowego.
  • Konferencje kilkudniowe – krajowe i zagraniczne – poświęcone szczególnie obszernej tematyce prawnopodatkowej.
  • Kilkudniowe kursy poszerzające wiedzę z zakresu wybranego podatku.
  • Półroczne kursy dla przyszłych doradców i ekspertów podatkowych.
  • Szkolenia zamknięte na zlecenie naszych Klientów skierowane do zamkniętej grupy pracowników Klienta.

 


Jarosław Skonecki
Dyrektor Działu Szkoleń

tel.
(22) 870 34 03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kontakt Dział Szkoleń:
tel. 22517 30 90
fax (22) 517 30 97
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter

Wybierz listę subskrypcji na którą chcesz się zapisać
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, akceptuję treść regulaminu i wyrażam zgodę na otrzymywanie od grupy ISP wszelkich informacji handlowych drogą elektroniczną oraz używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych należących do grupy ISP dla celów marketingu bezpośredniego.
Powyższe działania grupy ISP nigdy nie będą się odbywały na koszt odbiorcy.
do góry
Agencja interaktywna Migomedia