KONTAKT DO DZIAŁU SZKOLEŃ

Warszawa 22 517 30 90 Kraków 12 423 23 00 Poznań 61 848 33 48 Katowice 32 259 71 50

Szkolenia KrakówKurs Przygotowawczy dla Ekspertów, Księgowych i Doradców Podatkowych (Organizator Oddział Małopolski)

VAT w obrocie międzynarodowym - bezpieczne i prawidłowe rozliczanie dokumentów księgowych (Organizator – Oddział Małopolski)

Rewolucja dla KAŻDEGO Działu Kadr – dokumentacja pracownicza od 1 stycznia 2019 r. nowe obowiązki związane z elektronizacją, okresami przechowywania i zasadami prowadzenia – warsztaty dla praktyków z wzorami (Organizator Oddział Małopolski)

Kontrola w firmie w 2019 - zagadnienia podwyższonego ryzyka w podatku vat na tle zmian przepisów ordynacji podatkowej, ustawy o VAT oraz ustawy o KAS (Organizator – Oddział Małopolski)

VAT: najnowsze zmiany w dokumentowaniu, ewidencjonowaniu i deklarowaniu – styczeń 2019 (organizator: Oddział Małopolski)

Samochody w firmie – VAT i podatki dochodowe 2019 (Organizator: Oddział Małopolski)

Kolejne radykalne zmiany w podatku dochodowym od osób prawnych od 1 stycznia 2019 r. oraz podsumowanie zmian na rok 2018. (Organizator Oddział Małopolski)

Zmiany w podatkach dochodowych od 2019 r. - nowe zasady rozliczania aut firmowych i prywatnych. (Organizator: Oddział Małopolski)

Newsletter

Wybierz listę subskrypcji na którą chcesz się zapisać
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, akceptuję treść regulaminu i wyrażam zgodę na otrzymywanie od grupy ISP wszelkich informacji handlowych drogą elektroniczną oraz używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych należących do grupy ISP dla celów marketingu bezpośredniego.
Powyższe działania grupy ISP nigdy nie będą się odbywały na koszt odbiorcy.
do góry
Agencja interaktywna Migomedia