Prenumerata BISP


DORADZTWO PODATKOWE BIULETYN INSTYTUTU STUDIÓW PODATKOWYCH

 

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, iż Biuletyn Instytutu Studiów Podatkowych Doradztwo Podatkowe, jako jedno z nielicznych profesjonalnych czasopism z zakresu podatków i prawa podatkowego, ukazuje się w niezmienionej formie od ponad 20 lat dostarczając najnowszych informacji, autorskich opinii w zakresie kontrowersyjnych zagadnień podatkowych oraz zawsze aktualnych aktów prawnych.
 
Biuletyn, który ukazuje się co miesiąc, stanowi kompleksową informację na temat prawa podatkowego. Zawiera nie tylko opinie i analizy najciekawszych praktycznych problemów prawno-podatkowych, ale także aktualności podatkowe, informacje o bieżących zmianach w prawie podatkowym, jak też rozstrzygnięcia konkretnych spraw dokonanych przez organy podatkowe i sądy administracyjne. Dodatkowo Czytelnik Biuletynu otrzymuje najnowsze ujednolicone teksty aktów prawnych z zakresu prawa podatkowego, nawet będące jeszcze na etapie projektów. W treści tych aktów legislacyjnych zwracamy uwagę na wprowadzane zmiany, co ułatwia czytelnikowi posługiwanie się nimi. Miesięcznik ten jest pismem, w którym omawiane są najważniejsze i najtrudniejsze zagadnienia podatkowe. Autorami Biuletynu są praktycy z dziedziny podatków, prawnicy, doradcy i konsultanci podatkowi Instytutu Studiów Podatkowych, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny zamieszczanych materiałów. Biuletyn stanowi profesjonalne narzędzie pracy dla osób zajmujących się zawodowo rozliczeniami  podatkowymi. Praktyczne wskazówki zawarte w tym periodyku powodują, iż sięgają po niego również osoby szukające rozwiązań indywidualnych problemów podatkowych. Tezy zawarte w artykułach BISP wielokrotnie były wskazywane w wyrokach NSA i WSA w sprawach dotyczących podatków i zobowiązań podatkowych.
 
Naszym stałym Czytelnikom dziękujemy za okazane nam zaufanie, pozostałych zapraszamy do zapoznania się z treścią Biuletynu (bezpłatny egzemplarz do pobrania na naszej stronie internetowej), wyrażając przekonanie, iż przyczyni się on do zwiększenia Państwa bezpieczeństwa podatkowego i możliwości zmniejszenia ciężaru podatków.

 

"PAKIET DLA PRENUMERATY ROCZNEJ (egzemplarz drukowany ):

  • cotygodniowa "Informacja Podatkowa" w formie elektronicznej o zmianach w przepisach prawa podatkowego, orzecznictwo sądowe oraz pisma Ministra Finansów z wyjaśnieniami dotyczącymi stosowania przepisów prawa podatkowego,
  • 20% rabatu przy zakupie innych wydawnictw ISP w czasie trwania prenumeraty
  • Biuletyn w wersji elektronicznej w postaci pliku PDF

 

tutaj możesz zamówić prenumeratę roczną drukowaną
lub wersja PDF
tutaj możesz zamówić prenumeratę roczną PDF

 

 

PAKIET DLA PRENUMERATY DWULETNIEJ (egzemplarz drukowany):

  • cotygodniowa "Informacja Podatkowa" w formie elektronicznej o zmianach w przepisach prawa podatkowego, orzecznictwo sądowe oraz pisma Ministra Finansów z wyjaśnieniami dotyczącymi stosowania przepisów prawa podatkowego,
  • 20% rabatu przy zakupie innych wydawnictw ISP w czasie trwania prenumeraty,
  • Biuletyn w wersji elektronicznej w postaci pliku PDF

 

tutaj możesz zamówić prenumeratę dwuletnią drukowaną
lub wersja PDF
tutaj możesz zamówić prenumeratę dwuletnią PDF

 

Zapraszamy do zamówienia miesięcznika Doradztwo Podatkowe  w ramach specjalnej oferty prenumeraty. Szczegóły warunków prenumeraty podajemy w załączonym arkuszu zamówienia.

 

Pobierz arkusz zamówienia >>

Pobierz bezpłatny numer BISP 1/2018 >>

Księgarnia ISP >>


do góry
Agencja interaktywna Migomedia